Spartan WCT 1

ul. Wejherowska 34,
54-239 Wrocław,
tel. 71 356 35 01,
sekretariat@spartan.wroc.pl

http://www.spartan.wroc.pl

Spartan WCT 2

ul. Lubińska 53,
53-623 Wrocław,
tel. 71 354 81 85,
recepcja.lubinska@spartan.wroc.pl

http://www.spartan.wroc.pl

Spartan WCT 3

ul. Krajewskiego 2,
50-690 Wrocław,
tel. 71 348 42 17,
recepcja.sepolno@spartan.wroc.pl

http://www.spartan.wroc.pl

Spartan WCT 4

ul. Trzebnicka 33,
50-231 Wrocław,
tel. 71 329 03 75,
recepcja.trzebnicka@spartan.wroc.pl

http://www.spartan.wroc.pl

Spartan WCT 5

ul. Spiska 1,
50-562 Wrocław,
tel. 71 367 60 08,
recepcja.spiska@spartan.wroc.pl

http://www.spartan.wroc.pl

Spartan WCT 5

ul. Spiska 1,
50-562 Wrocław,
tel. 71 367 60 08,
recepcja.spiska@spartan.wroc.pl

http://www.spartan.wroc.pl


Wybierając prezent dla ukochanej panowie powinni od czasu do czasu zaszaleć i zafundować jej pobyt w Spa we Wrocławiu, gdzie pani swobodnie odpocznie i zrelaksuje się podczas wielu zabiegów.

Gabinet odnowy biologicznej, to miejsce prawdziwego odpoczynku, gdzie możemy skorzystać z wielu atrakcji. Dobry i renomowany gabinet odnowy biologicznej oferuje swoim klientkom zarówno masaż, jak i różnego typu zabiegi i kąpiele czy sauny. 
Bardzo często kilku gwiazdkowe hotele wyposażone są w gabinet odnowy biologicznej, ponieważ jest to dzisiaj bardzo chętnie odwiedzane przez kobiety miejsce. Zabiegi w spa we Wrocławiu cieszą się sporym zainteresowaniem mimo, że są całkiem drogie. Oferta jest bogata i w zależności od tego czy pani chce skorzystać z jednej czy wielu atrakcji, zabiegów to cena bywa różna. Masaże w gabinecie odnowy biologicznej są polecane szczególnie osobom, które mają stresującą pracę, także mężczyznom, ponieważ masaże są bardzo odprężające i przyjemne dla całego ciała. Niektóre usługi poza przyjemnością mogą pomóc zdrowotnie.

Jedną z nich jest rehabilitacja, oczywiście odwiedzając gabinet odnowy biologicznej nie liczymy na typową rehabilitację, ale osoby z urazami także znajdą coś dla siebie. Takie miejsca przede wszystkim słyną z zabiegów na ciało i twarz, tych przeciwzmarszczkowych i ujędrniających. Peelingi wygładzające są bardzo lubiane przez panie, ponieważ szybko widać i czuć efekty. Podobnie jest w przypadku maseczek, które bardzo ładnie potrafią odświeżyć naszą skórę. Od czasu do czasu warto pozwolić sobie na odrobinę luksusu i odwiedzić spa we Wrocławiu czy gabinet odnowy biologicznej w centrum WCT SPARTAN

Okiem reportera

spa

Wrocław

gabinet

fitness

klub

zdrowie