Doliński Watch Service s.c.

Plac Uniwersytecki 15B,
50-137 Wrocław,
tel. 71 344 60 11,
fax: 71 342 00 64,
kom. 513 099 321,
sklep@dolinski.pl

https://dolinski.pl


Jeszcze kilkanaście lat temu szczytem mody było posiadanie zegarka kieszonkowego na łańcuszku.

Moda zmienia się jednak z każdy sezonem i to, co było modne jeszcze rok temu, dziś stanowi obiekt drwin i złośliwych uśmiechów znawców mody. Są jednak takie akcesoria, które od dłuższego czasu nie ulegają zmianie i nie poddają się w całkowitym stopniu panującym trendom - mowa oczywiście o zegarkach na rękę.

Pomimo tego, że moda odciska na nich swoje piętno wpływając na stosowane wzory, kształty i kolory, to na rynku znajdziemy wciąż produkowane modele klasyczne, które nie zmieniają się od lat. Jedną z firm warta polecenia każdemu, kto chciałby kupić dobry zegarek, który nie będzie tylko zwykłym wskaźnikiem czasu, ale prawdziwą ozdobą i biżuterią na ręce, jest Calvin Klein. Zegarki od Calvin Klein to nie chińskie produkty, jakich pełno na naszym rynku, ale prawdziwe szwajcarskie zegarki, których jakości wykonania nie trzeba w żaden sposób zachwalać.


Ile jednak kosztują zegarki autorstwa Calvina Kleina? Wbrew pozorom nie są one wcale takie drogie - najtańsze egzemplarze znajdziemy już w okolicach kilkuset złotych, a mamy tym samym pewność nie tylko jakości ich wykonania i dbałości o wszystkie szczegóły, ale również pewność co do poprawności ich działania. Są to przecież prawdziwe szwajcarskie zegarki posiadające mechanizm ETA.

Calvin Klein projektując swoje zegarki stawia przede wszystkim na różnorodność - znajdziemy tutaj nie tylko klasyczne modele, ale także liczne wariacje na ich temat. Wszystko to sprawia, że nie powinniśmy mieć żadnych problemów ze znalezieniem egzemplarza idealnie dopasowanego do naszych potrzeb nie tylko funkcjonalnych, ale również estetycznych.
Warto pamiętać o tym, że dobry zegarek nie jest tylko zwykłem czasomierzem, ale bardzo często pokazuje także gust jego właściciela i może być wspaniała ozdobą i zwieńczeniem ubrania.

Chociaż podobno "szczęśliwi czasu nie mierzą", to warto mieć porządny czasomierz, który nie zawiedzie nas w najbardziej nieoczekiwanym momencie...

Okiem reportera

biznes

polityka

informacje

gadżety

uroda

biżuteria