Beauty Club Lemone

ul. Okólna 62
42-218 Częstochowa
rejestracja / kosmetyka 608-05-28-00
medycyna estetyczna: 698-15-73-14
tel. stacjonarny: 34-368-16-09
rejestracja@lemone.pl

http://www.lemone.pl


Zdrowy tryb życia to niezwykle popularne w ostatnim czasie hasło.

Jak rozpocząć? Gdzie się udać?
Jeśli nie mamy czasu na zagłębianie się w tematykę dobrym wyjściem będzie zasięgnięcie porady dietetyka. Fachowo wytłumaczy nam co będzie dla nas najodpowiedniejsze, podpowie jakie diety stosować i powie jaki jest wpływ spożywania żywności ekologicznej na zdrowie człowieka. W dzisiejszych czasach na półkach sklepowych królują głównie produkty przetworzone. To właśnie ich powinniśmy najbardziej unikać. Możemy przygotować taką samą potrawę w domu, jednak nie stosować trujących konserwantów i postarać się zamienić niektóre produkty na te ekologiczne.

Takie produkty możemy znaleźć w każdym, najmniejszym już sklepie. Produkty ekologiczne sprawią, że nie tylko będziemy zdrowsi. Poprawi się też nasze samopoczucie i wygląd. Nauczymy się też nowych i niezwykle ciekawych przepisów.

Aby stać się innym, zdrowszym i szczęśliwszym człowiekiem potrzeba dużo chęci i samozaparcia. Potrzebna będzie właściwa dieta i zabiegi kosmetyczne, które zapobiegną między innymi obwiśnięciu skóry po schudnięciu, sprawią, że będzie ona elastyczna. Same ćwiczenia często nie pomogą. To co jeśli spalimy wiele kalorii, a zaraz później nadrobimy to tłustym i kalorycznym obiadem. Oczywiście nie należy się głodzić czy wszystkiego sobie odmawiać. Do każdego tematu należy podchodzić po prostu racjonalnie. Identycznie jest z aktywnością fizyczną. Ciągłe ćwiczenia nie dość, że nie przyniosą spodziewanych efektów to jeszcze wyniszczą organizm. Dlatego wspomniana na początku wizyta u dietetyka jest czasami niezwykle potrzebna.

Gdy będzie widać już efekty możemy być pewni, że członkowie naszej rodziny i nasi znajomi szybko będą chcieli prowadzić tryb życia taki jak my. Będziemy mogli się wzajemnie dopingować, wspólnie przygotowywać pyszne posiłki czy nawet odbywać wspólne treningi. Zadowolenie gwarantowane.

Okiem reportera

uroda

kosmetyki

wizerunek